A2MConnect Tworzą Specjaliści

od lat pracujemy w usługach IT obszarów: online, retail, usługach przewozowych i innych wspierających sprzedaż, w tym także cross-border.

Doświadczenie

Doświadczenie zebrane w różnych dziedzinach pozwala nam na kompleksowe i profesjonalne wspieranie sprzedaży, czy to  lokalnej, czy transgranicznej. 

Wsparcie sprzedaży

W obliczu obecnych trendów A2MConnect skupia się na wspieraniu rozwoju sprzedaży online firm polskich na zagranicznych rynkach, głównie  na rynkach wschodnich.

Wysoka konkurencja na Amazon i Ebay

Polscy sprzedawcy cross border co raz częściej spotykają się z problemem wysokiej konkurencji na zachodnich Marketplace. Np. Amazon lub Ebay.

Wysokie Wymagania
zachodnich Marketplace

Wysokie koszty obsługi oraz częste blokowanie konta, to tylko część powodów dla których warto rozważyć alternatywne rynki sprzedaży. 

Logistyka

Nie musisz posiadać wypracowanych stawek w firmach logistycznych. A2M współpracuje z najlepszymi operatorami na rynku i udostępnia klientom swoje korzystne stawki

Jedyny abonament

Przejrzysty cennik pozwala naszym klientom nie myśleć o dodatkowych ukrytych kosztach, mogą skupić się w 100% na sprzedaży i rozwoju biznesu

Dlaczego A2M Connect

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Naszych klientów oraz obecnej sytuacji na rynku, stworzyliśmy unikalną technologię IT.

Nasze rozwiązanie pozwala Sprzedawcom z Polski zacząć biznes na Wschodnich Marketplace-ach. System kompleksowo obsługuje wystawienie ofert, tłumaczenia oraz obsługę zamówień  jaki logistykę.

Rozważasz wejście na Rynki wschodnie, nie wiesz od czego zacząć?
Napisz do Nas!

Teraz to jest proste!